Pro 24 2017

Ohlášky z neděle 24. 12. 2017 (čtvrtá neděle adventní)

Dnes je čtvrtá neděle adventní, zítra je Boží Hod Vánoční, pozítří 26. 12. svátek sv. Štěpána, prvomučedníka. Ve středu 27. 12. je svátek sv. Jana, Evangelisty. Ve čtvrtek je svátek sv. Mláďátek betlémských. Mše bude obětována za nenarozené děti. V neděli 31. 12. je svátek sv. Rodiny, Ježíše, Marie a Josefa, a poslední den občanského roku. Mše bude s obnovou manželských slibů a na poděkování za uplynulý rok. V pondělí je slavnost Matky Boží Panny Marie.
Rozpis mší v našem kostele je zde.
V lavicích jsou zpěvníky koled, které bude hrát naše schola.
Zítra při mši po kázání bude dětské vánoční představení. Po mši bude vánoční zpívání s naší scholou.
Na stolku v kostele jsou ještě poslední kalendáře s katolickým kalendáriem.
Děkujeme Pavlu Jelinkovi za opravu elektrických varhan. Děkujeme také za květinovou výzdobu a úklid.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 24. 12. 2017 (čtvrtá neděle adventní)