Srp 30 2016

Pondělí 29.8. – Památka Umučení svatého Jana Křtitele
Sobota 3.9. – Památka svatého Řehoře Velikého, papeže a učitele církve
Neděle 4.9. – 23. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb. Pomalu končí školní prázdniny a blíží se nový školní rok. Proto i mše svaté budou opět tak, jak jsme je měli před prázdninami. V neděli v 9.15 hod. jako obvykle ale též i ve čtvrtek v 18.00 hod. Ve čtvrtek po mši svaté budeme opět mívat adorace před Nejsvětější svátostí oltářní.

Žehnání školákům. Příští neděli při mši svaté, která bude zvláště pro děti a mládež která je školou povinná, budu všem udělovat do nového školního roku speciální požehnání. A to nejen školákům, ale též i všem učitelům a učitelkám.

Náboženství. Taky již můžete začít přihlašovat své děti do náboženství. Náboženství v novém školním roce začíná v pátek 16 září.

Příprava na křest dospělých – Katechumenát. Od 6. září bude pokračovat každé úterý u PMS příprava dospělých ke křtu a to od 19.00 hod.

Pastorační rada farnosti. Příští neděli po mši svaté bude setkání Pastorační rady farnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 22. neděle v mezidobí – 28. srpna 2016