Úno 28 2021

Ohlášky z neděle 28. února – druhá neděle postní

Publikoval 19.27 v Ohlášky

Liturgický kalendář a mše svaté v týdnu:

V týdnu bude mše svatá ve čtvrtek 4. března od 18 h. Přede mší bude křížová cesta a příležitost ke svátosti smíření, po mši eucharistický výstav. Volných je 20 míst.

Pátek 5. března je první pátek v měsíci. Kostel bude otevřen k individuální modlitbě od 15 do 16 h.

Neděle 7. března je 3. neděle postní. Mše bude od 9:15. Bezpečná kapacita kostela je naplněna. Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnost. Přede mší bude křížová cesta (nechce se přihlásit někdo, kdo by ji vedl?), po mši od 10 do 11 h je možnost individuální návštěvy kostela, svatého přijímání, svaté zpovědi.

Epidemická situace ale stále není dobrá, ale podmínky pro účast na mši zatím zůstávají stejné. Prosíme, aby na mše (zvláště nedělní) nechodili lidé, kteří nejsou předem nahlášeni. Hlásit se můžete emailem na  nebo telefonicky (stačí SMS) na 734 593 378.

Mše se mohou zúčastnit jen lidé, kteří nejsou nemocní, nemají závažné příznaky respiračního onemocnění (teplota, kašel, dušnost) a nejsou v karanténě. Prosíme o dodržování rozestupů. Povinné jsou respirátory a dezinfekce rukou. Prosíme osoby z rizikových skupin, aby zvážily účast jen prostřednictvím internetu (www.facebook.com/kbelskafarnost), popř. využili možnost individuální návštěvy kostela po mši.

 

Křížová cesta, otevření kostela:

V kostele jsou opět umístěny obrázky křížové cesty, které kreslily naše děti. Chcete-li si je prohlédnout, popř. se u nich pomodlit, využijte prosím dobu přede mší, po nedělní mši od 10 do 11 h nebo pátek od 15 do 16 h. Každý postní pátek bude v té době bude kostel otevřen k individuální návštěvě. Od 15 hodin bude z kostela přenášena křížová cesta. Kdo nemůže přijít do kostela, přihlaste na . Dostanete emailem text křížové cesty cesty a odkaz, kde se můžete k modlitbě připojit – buď jen poslouchat, nebo přečíst text zvoleného zastavení.

Kdo můžete, zúčastněte se také společných křížových cest v kostele každý čtvrtek a neděli půl hodiny přede mší. Křížové cesty budou z hygienických důvodů čtené od ambonu, aby lektor mohl číst bez respirátoru, účastníci budou sedět v lavicích při dodržení bezpečných rozestupů. Zájemci o vedení křížových cest jsou vítáni.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 28. února – druhá neděle postní

Komentáře jsou momentálně nedostupné.