Archivováno Srpen, 2021

Srp 29 2021

Ohlášky z neděle 29. srpna 2021 – 22. neděle v liturgickém mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Mši slouží P. Bonaventura.

Ve čtvrtek 2. září je mše od 18 h, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence, po mši eucharistický výstav.

V pátek 3. září je památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve.

Příští neděle 5. září je 23. v liturgickém mezidobí. Mše bude od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Při mši bude žehnání školních tašek a žehnání žákům, studentům, učitelům a profesorům na začátek školního roku.

V sobotu 4. září bude v Hájku pouť ke slavnosti Narození Panny Marie. Procesí od kapličky č. 18 vychází v 10 h, mše v Hájku bude od 11 h (celebruje P. Daniel Janáček, O. Praem., opat Strahovského kláštera. Více informací: pozvánka do Hájku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 29. srpna 2021 – 22. neděle v liturgickém mezidobí

Srp 27 2021

Pozvánka do Hájku

Publikoval v Akce

Slavnost Narození Panny Marie 2021 hlavní pouť

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka do Hájku

Srp 24 2021

Ohlášky z neděle 22. srpna – 21. neděle v liturgickém mezidobí

V úterý 24. srpna je svátek sv. Bartoloměje, apoštola.

Ve středu 25. srpna je památka sv. Ludvíka IX., krále, patrona 3. františkánského řádu.

V pátek 27. srpna je památka sv. Moniky.

V sobotu 28. srpna je památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve.

Čtvrteční mše u nás o prázdninách nejsou.

Neděle 29. srpna bude 22. neděle v mezidobí. Mše bude od 9:15, přede mší bude příležitost ke svátosti smíření a modlitba růžence. Mši bude sloužit P. Bonaventura a při mši se představí dva františkánští bratři, Jeremiáš a Michael, kteří minulou neděli složili první sliby. Michael bude v naší farnosti pastoračním asistentem.

Úklid kostela bude ve čtvrtek 26. srpna od 17 h. Dobrovolníci jsou vítáni.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 22. srpna – 21. neděle v liturgickém mezidobí

Srp 15 2021

Ohlášky z neděle 15. srpna – slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Dnes je mše od 9:15. Přede mší příležitost ke svátosti smíření a modlitba růžence.

V pátek je památka sv. Bernarda, opata a učitele církve.

V sobotu je památka sv. Pia X., papeže.

O prázdninách nejsou čtvrteční mše svaté.

V neděli 22. srpna 2021 je 21. neděle v liturgickém mezidobí, přede mší svátost smíření a modlitba růžence.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 15. srpna – slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Srp 08 2021

Ohlášky z neděle 8. srpna – 19. neděle v mezidobí

V pondělí je svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy.

V úterý je svátek sv. Vavřince, mučedníka.

Ve středu je svátek sv. Kláry, panny.

V sobotu je památka sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka.

O prázdninách nejsou čtvrteční mše svaté.

V neděli 15. srpna 2021 je slavnost Nanebevzetí Panny MarieMše svatá je od 9:15, přede mší svátost smíření a modlitba růžence.

Zájemci o přípravu na svátost biřmování se mohou hlásit v sakristii. Příprava začne v září, termín bude stanoven podle možností zájemců.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 8. srpna – 19. neděle v mezidobí