Archivováno Září, 2021

Zář 26 2021

Ohlášky z neděle 26. září – 26. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

V pondělí 27. září je památka sv. Vincence de Paul, kněze.

V úterý 28. září je slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa.

Ve středu 29. září je památka sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů.

Ve čtvrtek 30. září je památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve. Mše sv. bude od 18 h, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření, po mši adorace NSO.

V pátek 1. října je památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve.

V sobotu 2. října je památka sv. andělů strážných.

Neděle 3. října je 27. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. září – 26. neděle v mezidobí

Zář 20 2021

Ohlášky z neděle 19. září – 25. neděle v mezidobí

V pondělí 20. září je památka sv. Ondřeje Kim Tae-gŏna, kněze, Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků.

V úterý 21. září je svátek sv. Matouše, apoštola.

Ve čtvrtek 23. září je památka sv. Pia z Pietrelciny (Forgione), kněze, OFMCap. Mše sv. bude od 18 h, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření, po mši adorace NSO.

Neděle 26. září bude 26. neděle v liturgickém mezidobí. Mše bude od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 19. září – 25. neděle v mezidobí

Zář 14 2021

Ohlášky z neděle 12. září – 24. neděle v liturgickém mezidobí

Dnes je mše svatá od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

V pondělí 13. září je památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve.

V úterý 14. září je svátek Povýšení svatého kříže.

Ve středu 15. září je památka Panny Marie Bolestné.

Ve čtvrtek 16. září je památka sv. Ludmily, mučednice. Mše svatá bude od 18 h (slouži bude P. Filip), přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence, po mši eucharistický výstav.

V pátek 17. září je františkánský svátek Vtisknutí ran (stigmat) sv. Františkovi.

V sobotu 18. září je památka sv. Josefa Kupertinského, kněze OFMConv.

Neděle 19. září bude 25. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Ve středu 15. září je den církevního školství: https://www.apha.cz/den-cirkevniho-skolstvi/.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 12. září – 24. neděle v liturgickém mezidobí

Zář 05 2021

Ohlášky z neděle 5. září – 23. neděle v liturgickém mezidobí

Při mši bude žehnání školních tašek a žehnání žákům, studentům, učitelům a profesorům na začátek školního roku.

Ve středu 8. září je svátek narození Panny Marie.

Ve čtvrtek 9. září je mše svatá od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence, po mši eucharistický výstav.

Neděle 12. září bude 24. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 5. září – 23. neděle v liturgickém mezidobí