Archivováno Září, 2020

Zář 29 2020

Setkání ministrantů, 20.10. v 17:00

Publikoval v Akce

Máte zájem zkusit ministrovat? Nebojte není to nic těžkého. Další ministrantská schůzka bude 20.10. od 17:00. Na setkání se těší brácha Jožo.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Setkání ministrantů, 20.10. v 17:00

Zář 27 2020

Opekání špekáčků, 29.9.2020

Publikoval v Akce

V případě příznivého počasí bratr Josef zve všechny farníky na opekání špekáčků na farní zahradě v úterý (29.9.) od 18:00.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Opekání špekáčků, 29.9.2020

Zář 27 2020

Ohlášky z 27. září – 26. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší se zpovídá a je modlitba růžence.

Sbírka bude věnována na církevní školství.

Prosíme o dodržování hygienických opatření (roušky, dezinfekce, rozestupy). Hygienická pravidla se mohou měnit i běhěm týdne, kromě ohlášek proto sledujte i webové stránky farnosti. Zvláště prosíme o vzájemnou ohleduplnost.

V pondělí 28. září je slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa.

V úterý 29. září je svátek třech svatých archandělů, Michaela, Gabriela a Rafaela.

Ve středu 30. září je památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve.

Ve čtvrtek 1. října je památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve.

V pátek 2. října je památka sv. andělů strážných.

Neděle 3. října je 27. v mezidobí. Františkáni slaví slavnost sv. Františka z Assisi, jáhna, zakladatele tří řádů.

Mše svaté:

Ve čtvrtek je mše svatá od 18 h. Po mši krátká adorace.

V neděli je mše svatá je od 9:15 h. Přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 27. září – 26. neděle v mezidobí

Zář 19 2020

Ohlášky z 20. září – 25. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší se zpovídá a je modlitba růžence.

V pondělí 21. září je svátek sv. Matouše, apoštola.

Ve středu 23. září je památka sv. Pia z Pietrelciny , kněze.

Ve čtvrtek je mše od 18 h. Po mši je krátká adorace.

Příští neděle je 26. v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15 h. Přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Chystá se stolní kalendář naší farnosti. Již je v tiskárně, po vytištění bude k dispozici v sakristii. Výtěžek bude věnován na potřeby farnosti.

U sousedů:

V úterý 29.9. od 19:00 ve farním Centru Betlém se uskuteční první setkání kurzu Alfa

V úterý 29.9. bude na faře v Čakovicích od 19:30 setkání mužů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 20. září – 25. neděle v mezidobí

Zář 12 2020

Ohlášky z 13. září – 24. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší se zpovídá a je modlitba růžence.

Prosíme o dodržování hygienických opatření (roušky, dezinfekce) a o vzájemnou ohleduplnost. Roušku může odložit jen kněz a ti, kdo mu přisluhují v presbytáři (akolyté).

Po mši bude pastorační rada farnosti.

V pondělí 14. září je svátek Povýšení sv. kříže.

V úterý 15. září je památka Panny Marie Bolestné.

Ve středu 16. září je památka sv. Ludmily, mučednice.

Ve čtvrtek 17. září je svátek Vtisknutí stigmat sv. Františkovi.

Ve čtvrtek je mše od 18 h. Po mši je krátká adorace.

V pátek je památka sv. Josefa Kupertinského, kněze OFM.

Příští neděle je 25. v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15 h. Přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 13. září – 24. neděle v mezidobí

Zář 06 2020

Ohlášky z 6. září – 23. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší se zpovídá a je modlitba růžence.

Prosíme o dodržování hygienických opatření.

V úterý 8. září je svátek Narození Panny Marie.

Ve čtvrtek je mše od 18 h. Po mši je krátká adorace.

Příští neděle je 24. v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15 h. Přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Při mši proběhne sbírka na Svatou zemi (přeložená z Velikonoc, kdy se konat nemohla). Více o účelu sbírky zde.

V neděli po mši bude schůzka pastorační rady farnosti.

Zájemci o výuku náboženství se mohou hlásit u Anežky Koutníkové (). Stávající žáci dostanou informaci o vyučování emajlem.

Zájemci o zpívání v dětské schole se mohou hlásit u Andreji Čančarové (). Zkoušky budou v pátek (o přestávce mezi náboženstvím pro mladší děti a pro starší děti).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 6. září – 23. neděle v mezidobí