Zář 27 2020

Ohlášky z 27. září – 26. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší se zpovídá a je modlitba růžence.

Sbírka bude věnována na církevní školství.

Prosíme o dodržování hygienických opatření (roušky, dezinfekce, rozestupy). Hygienická pravidla se mohou měnit i běhěm týdne, kromě ohlášek proto sledujte i webové stránky farnosti. Zvláště prosíme o vzájemnou ohleduplnost.

V pondělí 28. září je slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa.

V úterý 29. září je svátek třech svatých archandělů, Michaela, Gabriela a Rafaela.

Ve středu 30. září je památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve.

Ve čtvrtek 1. října je památka sv. Terezie od Dítěte Ježíše, panny a učitelky církve.

V pátek 2. října je památka sv. andělů strážných.

Neděle 3. října je 27. v mezidobí. Františkáni slaví slavnost sv. Františka z Assisi, jáhna, zakladatele tří řádů.

Mše svaté:

Ve čtvrtek je mše svatá od 18 h. Po mši krátká adorace.

V neděli je mše svatá je od 9:15 h. Přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 27. září – 26. neděle v mezidobí