Archivováno Říjen, 2021

Říj 30 2021

Ohlášky z neděle 31. 10. – 31. neděle v mezidobí

Dnes je 31. neděle v liturgickém mezidobí. Mše je od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Po mši je schůze farní rady.

V pondělí 1. listopadu je Slavnost všech svatých. Mše svatá bude od 18 h.

V úterý 2. listopadu je Vzpomínka na všechny věrné zemřelé.

Ve čtvrtek 4. listí pádu je svátek sv. Karla Boromejského, biskupa. Mše svatá bude od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

Pátek 5. listopadu je první pátek v měsíci.

Neděle 7. listopadu je 32. v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Kalendáře:

Vzadu na stolku jsou stolní kalendáře naší farnosti. Cena 110 Kč.

Duchovní obnova pro mládež:

Bratři františkáni a školské sestry sv. Františka zvou na františkánskou duchovní obnovu pro mladé ve věku 18 až 30 let s tématem “Bůh se může narodit i v mém srdci”, která se uskuteční 10. až 12. 12. na Velehradě. Více na https://www.ofm.cz/2021/10/14/zveme-na-adventni-frantiskanskou-obnovu/ Přihlášky je možné zasílat do 3. 12. na frantiskanskaobnova@seznam.cz. Je možné se s P. Lukášem domluvit i na společné dopravě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 31. 10. – 31. neděle v mezidobí

Říj 24 2021

Ohlášky z neděle 24. října 2021 – 30. neděle v mezidobí

Dnes byla 30. neděle v liturgickém mezidobí – misijní neděle.

Ve čtvrtek je svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů. Mše svatá bude od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

Neděle 31. října je 31. v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Schůze farní rady:

V neděli 31. října po mši bude schůze farní rady.

Úklid:

Kostel budeme uklízet ve středu 27. října od 16 h. Dobrovolníci jsou vítáni.

Kalendáře:

Vzadu na stolku jsou stolní kalendáře naší farnosti. Cena 110 Kč.

Duchovní obnova pro mládež:

Bratři františkáni a školské sestry sv. Františka zvou na františkánskou duchovní obnovu pro mladé ve věku 18 až 30 let s tématem „Bůh se může narodit i v mém srdci“, která se uskuteční 10. až 12. 12. na Velehradě. Přihlášky je možné zasílat do 3. 12. na . Je možné se s P. Lukášem domluvit i na společné dopravě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 24. října 2021 – 30. neděle v mezidobí

Říj 18 2021

Pozvánka na ministrantské schůzky

Publikoval v Akce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na ministrantské schůzky

Říj 16 2021

Ohlášky z neděle 17. října 2021 – 29. neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

V pondělí 18. října je svátek sv. Lukáše, evangelisty.

V úterý 19. října je památka sv. Petra z Alkantary, kněze a františkána.

Ve čtvrtek 21. října je nezávazná památka bl. Karla Rakouského.  Mše sv. bude od 18 h, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření, po mši adorace NSO.

V pátek 22. října je nezávazná památka sv. Jana Pavla II., papeže.

V sobotu 23. října je svátek sv. Jana Kapistránského, kněze.

Neděle 24. října je 30. neděle v liturgickém mezidobí a misijní neděle. Mše svatá bude od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Poselství papeže Františka k misijní neděli najdete na https://www.missio.cz/wp-content/uploads/misijni-nedele/2016/08/Poselstvi-papeze-Frantiska-k-MN-2021.pdf

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 17. října 2021 – 29. neděle v mezidobí

Říj 16 2021

Pozvánka na koncert

Publikoval v Akce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na koncert

Říj 10 2021

48 hodin františkánem

Publikoval v Akce

Bratři františkáni z Plzně zvou muže ve věku 18 až 40 let, kteří přemýšlejí o duchovním povolání, na víkendovou akci 48 hodin františkánem, která se uskuteční 15. – 17. října 2021 v jejich plzeňském klášteře.

Pro více informací nebo přihlášení se ozvěte bratru Bernardovi na mail .

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 48 hodin františkánem

Říj 10 2021

Ohlášky z neděle 10. října – 28. neděle v liturgickém mezidobí

Dnes je mše od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Ve čtvrtek 14. října bude mše sv. bude od 18 h, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření, po mši adorace NSO. Mši bude sloužit P. Jakub Sadílek, provinciál OFM.

V pátek 15. října je památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve.

Neděle 17. října je 29. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Pozvánka na besedu: ve středu 20. října 2021 v 19:15 bude v refektáři kláštera u Panny Marie Sněžné beseda nad novou knihou P. Benedikta V. Holoty OFM s názvem Neplánovaných deset besed (za účasti spoluautorů, Věry Eliáškové a Lubomíra Mlčocha). Vchod je z nádvoří před kostelem.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 10. října – 28. neděle v liturgickém mezidobí

Říj 03 2021

Ohlášky z neděle 3. října – 27. neděle v liturgickém mezidobí

Dnes je mše od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

V pondělí 4. října je františkánská slavnost sv. Františka, jáhna, zakladatele tří řádů.

Ve čtvrtek 7. října je památka Panny Marie růžencové. Mše sv. bude od 18 h, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření, po mši adorace NSO. Mše bude obětovaná za členy živého růžence.

Neděle 10. října je 28. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15, přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 3. října – 27. neděle v liturgickém mezidobí