Říj 30 2021

Ohlášky z neděle 31. 10. – 31. neděle v mezidobí

Dnes je 31. neděle v liturgickém mezidobí. Mše je od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Po mši je schůze farní rady.

V pondělí 1. listopadu je Slavnost všech svatých. Mše svatá bude od 18 h.

V úterý 2. listopadu je Vzpomínka na všechny věrné zemřelé.

Ve čtvrtek 4. listí pádu je svátek sv. Karla Boromejského, biskupa. Mše svatá bude od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

Pátek 5. listopadu je první pátek v měsíci.

Neděle 7. listopadu je 32. v liturgickém mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Kalendáře:

Vzadu na stolku jsou stolní kalendáře naší farnosti. Cena 110 Kč.

Duchovní obnova pro mládež:

Bratři františkáni a školské sestry sv. Františka zvou na františkánskou duchovní obnovu pro mladé ve věku 18 až 30 let s tématem “Bůh se může narodit i v mém srdci”, která se uskuteční 10. až 12. 12. na Velehradě. Více na https://www.ofm.cz/2021/10/14/zveme-na-adventni-frantiskanskou-obnovu/ Přihlášky je možné zasílat do 3. 12. na frantiskanskaobnova@seznam.cz. Je možné se s P. Lukášem domluvit i na společné dopravě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 31. 10. – 31. neděle v mezidobí