Archivováno Listopad, 2022

Lis 30 2022

Od Mikuláše k Ježíškovi, Hrajeto a Ajeto, pondělí 5.12.2022

Publikoval v Akce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Od Mikuláše k Ježíškovi, Hrajeto a Ajeto, pondělí 5.12.2022

Lis 30 2022

Adventní koncert, Ajeto, neděle 4.12.2022

Publikoval v Akce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Adventní koncert, Ajeto, neděle 4.12.2022

Lis 28 2022

Ohlášky z neděle 27. listopadu 2022 – 1. neděle adventní

Dnes je první adventní neděle. Mše svatá je od 9:15. Přede mší se budou žehnat adventní věnce.

Odpoledne bude v parku slavnost rozsvěcení vánočního stromu a adventní jarmark. Program viz plakátek v následujícím příspěvku.

V pondělí 28. listopadu je památka sv. Jakuba z Marky, kněze OFM.

V úterý 29. listopadu je svátek všech svatých serafického řádu.

Ve středu 30. listopadu je svátek sv. Ondřeje, apoštola.

Ve čtvrtek 1. prosince bude mše od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši výstav NSO.

Pátek 2. prosince je první pátek v měsíci.

V sobotu 3. prosince je památka sv. Františka Xaverského, kněze.

Neděle 4. prosince je 2. neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

V 18. hodin bude v kostele Adventní koncert sboru Ajeto.

V pondělí 5. 12. od 18 hodin bude v kostele hudební pásmo od Mikuláše k Ježíškovi. Vystoupí orchestr Hrajeto a sbor Ajeto.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 27. listopadu 2022 – 1. neděle adventní

Lis 26 2022

Vánoční koncert 11. prosince

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční koncert 11. prosince

Lis 26 2022

Rozsvěcení vánočního stromku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozsvěcení vánočního stromku

Lis 20 2022

Ohlášky z 20. listopadu – slavnost Ježíše Krista Krále

V neděli 20. listopadu je slavnost Ježíše Krista Krále. Mše sv. bude od 9.15. Přede mší možnost modlitby růžence, svátosti smíření. Po mši farní kavárna.

Touto nedělí končí liturgický rok.

V pondělí 21. listopadu je památka zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.

V úterý 22. listopadu je památka sv. Cecílie, panny a mučednice.

Ve čtvrtek 24. listopadu je památka sv. Ondřeje Dũng-Lạca, kněze, a druhů, mučedníků. Mše svatá bude od 18 h, po mši výstav NSO. Přede mší možnost svátosti smíření.

V sobotu 26. listopadu je památka sv. Leonarda z Porta Mauritia, kněze, OFM.

Neděle 27. listopadu je první neděle adventní. Mše svatá je od 9.15, přede mší možnost svátosti smíření, po mši farní kavárna. Při mši se budou žehnat adventní věnce.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 20. listopadu – slavnost Ježíše Krista Krále

Lis 17 2022

Ohlášky z neděle 13. listopadu – slavnost sv. Alžběty Durynské

V neděli 13. listopadu jsme oslavili poutní mši svatou – slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky našeho kostela.

Ve čtvrtek 17. listopadu je mše sv. od 18 hodin (památka sv. Alžběty Uherské). Po mši výstav NSO.

Touto nedělí končí liturgický rok.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 13. listopadu – slavnost sv. Alžběty Durynské

Lis 06 2022

Ohlášky z 6. listopadu – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 32. neděle v mezidobí. Mše bude od 9.15, přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Koná se listopadová sbírka na charitativní činnost v diecézi. Po mši bude farní kavárna.

V úterý 8. listopadu je františkánská památka bl. Jana z Dunsu, kněze.

Ve středu 9. listopadu je svátek Posvěcení lateránské baziliky.

Ve čtvrtek 10. listopadu je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve. Svatá mše bude od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření, po mši eucharistický výstav.

V pátek 11. listopadu je památka sv. Martina, biskupa.

V sobotu 12. listopadu je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka.

V neděli 13. listopadu budeme slavit poutní mši svatou – slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky našeho kostela. Mše bude od 9.15 (celebrovat bude br. Filip, koncelebrovat br. Lukáš). Přede mší možnost modlitby růžence, svátosti smíření. Po mši farní kavárna (agapé). Přineste prosím drobné občerstvení (slané i sladké).

Po mši bude schůzka farní rady.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 6. listopadu – 32. neděle v mezidobí