Lis 06 2022

Ohlášky z 6. listopadu – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 32. neděle v mezidobí. Mše bude od 9.15, přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Koná se listopadová sbírka na charitativní činnost v diecézi. Po mši bude farní kavárna.

V úterý 8. listopadu je františkánská památka bl. Jana z Dunsu, kněze.

Ve středu 9. listopadu je svátek Posvěcení lateránské baziliky.

Ve čtvrtek 10. listopadu je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve. Svatá mše bude od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření, po mši eucharistický výstav.

V pátek 11. listopadu je památka sv. Martina, biskupa.

V sobotu 12. listopadu je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka.

V neděli 13. listopadu budeme slavit poutní mši svatou – slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky našeho kostela. Mše bude od 9.15 (celebrovat bude br. Filip, koncelebrovat br. Lukáš). Přede mší možnost modlitby růžence, svátosti smíření. Po mši farní kavárna (agapé). Přineste prosím drobné občerstvení (slané i sladké).

Po mši bude schůzka farní rady.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 6. listopadu – 32. neděle v mezidobí