Archivováno Prosinec, 2022

Pro 25 2022

Ohlášky z neděle 25. 12. 2022 – Boží hod vánoční

Dnes je slavnost Narození Páně. Mše byla od 10 h.

Zítra je svátek sv. Štěpána, prvomučedníka. Mše svatá bude od 10 h.

V úterý je svátek sv. Jana, evangelisty a apoštola.

Ve středu je svátek sv. Mláďátek, mučedníků.

Ve čtvrtek mše svatá ve Kbelích nebude.

V pátek je svátek sv. rodiny Ježíše, Josefa a Marie.

V neděli je slavnost Panny Marie, Matky Boží. Mše svatá bude od 10 hodin (celebruje P. Filip).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 25. 12. 2022 – Boží hod vánoční

Pro 25 2022

Technické změny v kostele

V chodbě byl odstraněn porouchaný časový spínač osvětlení, nyní jsou světla zapojená tak, aby je bylo možné jakýmkoliv vypínačem rozsvítit a stejným nebo jiným zase zhasnout (až na vypínač u zvonků u vstupu do kostela, který je zatím špatně zapojený, takže po zhasnutí tímto vypínačem je možné světla rozsvítit zase jen tímto vypínačem.) Prosím, nezapomínejte světla na chodbě zhasnout, sama nezhasnou.

Ventilátory na WC nově zapínají už při rozsvícení osvětlení, ne až při zhasnutí. Ty časový spínač mají, vypnou se samy.

Prosím, nemanipulujte zbytečně s termostaty topení. Kdyby vám byla zima v katechetické místnosti nebo ve zpovědnici, stačí přepnout topení posuvným přepínačem termostatu v sakristii z automatu na manuál, radiátory se ohřejí rychle. Jen je třeba topení zase vypnout (pozor, přepínač už je unavený, je třeba zkontrolovat, že opravdu přepnul a topení přestalo topit). Když vám bude zima v kostele, přepnutí termostatu už nepomůže, topení nabíhá pomalu, je třeba ho zapnout den dopředu. Když ho zapomenete vypnout, bude se zbytečně topit v době, kdy v kostele nikdo není.

Nezvyšujte prosím nastavenou teplotu na termostatu. Počítejte prosím s tím, že do kostela je třeba se přiměřeně teple obléknout.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Technické změny v kostele

Pro 19 2022

Tříkrálová sbírka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tříkrálová sbírka

Pro 18 2022

Vánoční koncert Gaudium Cantorum

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční koncert Gaudium Cantorum

Pro 17 2022

Ohlášky z neděle 18. prosince – 4. neděle adventní

Dnes je čtvrtá neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

Od 14:30 h bude adventní duchovní obnova, možnost svátosti smíření.

Od 17 h bude vánoční koncert sboru Cantabundus a hostů.

Ve čtvrtek 22. prosince bude mše svatá od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši krátký výstav NSO.

V sobotu 24. prosince je Štědrý den. Mše svaté – vigilie slavnosti Narození Páně budou od 16 h (zejména pro rodiny s dětmi, celebruje P. Lukáš) a od 22 h (celebruje P. Vianney).

Neděle adventní 25. prosince je slavnost Narození Páně. Mše svatá bude od 10:00. Při mši bude dětské vánoční představení.

V pondělí 26. prosince je svátek sv. Štepána, provomučedníka. Mše svatá bude od 10:00 (P. Filip).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 18. prosince – 4. neděle adventní

Pro 10 2022

Ohlášky z neděle 11. 12. 2022 – 3. neděle adventní

Dnes je 3. neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Mši bude celebrovat P. Vianney. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

Pastýřský list arcibiskupa Jana Graubnera je zde.

Od 17 h bude v kostele koncert „Jaká to nádhera„.

Ve úterý 13. prosince je památka sv. Lucie, panny a mučednice.

Ve středu 14. prosince je památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve.

Ve čtvrtek 15. prosince bude mše svatá od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši krátký výstav NSO.

V neděli 18. prosince je čtvrtá neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

Od 14:30 h bude adventní duchovní obnova.

Od 17 h bude vánoční koncert sboru Cantabundus a hostů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 11. 12. 2022 – 3. neděle adventní

Pro 04 2022

Vánoční koncert souboru Cantabundus (a hostů)

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční koncert souboru Cantabundus (a hostů)

Pro 04 2022

Ohlášky z neděle 4. prosince 2022 – 2. neděle adventní

Dnes byla 2. neděle adventní.

Ve středu 7. prosince je památka sv. Ambrože, biskupa.

Ve čtvrtek je slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu. Mše svatá bude od 18 h. Mši bude celebrovat P. Bartoloměj. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši krátký výstav NSO.

V neděli 11. prosince je třetí neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Mši bude celebrovat P. Vianney. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

V pondělí 5. prosince od 18 h bude koncert „Od Mikuláše k Ježíškovi.“

V neděli 11. prosince od 17 h bude koncert „Jaká to nádhera„.

Mezifarní dovolená: Farnost Panny Marie Sněžné zve opět na mezifarní dovolenou v Masarykově táboře Soběšín YMCA. Dovolená bude ve dnech bude od 6. do 13. srpna. Informace o přihláškách v sakristii nebo na letáčku na stolku v kostele.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 4. prosince 2022 – 2. neděle adventní