Pro 04 2022

Ohlášky z neděle 4. prosince 2022 – 2. neděle adventní

Publikoval 20.08 v Ohlášky

Dnes byla 2. neděle adventní.

Ve středu 7. prosince je památka sv. Ambrože, biskupa.

Ve čtvrtek je slavnost Panny Marie počaté bez poskvrny prvotního hříchu. Mše svatá bude od 18 h. Mši bude celebrovat P. Bartoloměj. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši krátký výstav NSO.

V neděli 11. prosince je třetí neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Mši bude celebrovat P. Vianney. Půl hodiny přede mší je možnost svátosti smíření, popř. modlitby růžence. Po mši je farní kavárna.

V pondělí 5. prosince od 18 h bude koncert „Od Mikuláše k Ježíškovi.“

V neděli 11. prosince od 17 h bude koncert „Jaká to nádhera„.

Mezifarní dovolená: Farnost Panny Marie Sněžné zve opět na mezifarní dovolenou v Masarykově táboře Soběšín YMCA. Dovolená bude ve dnech bude od 6. do 13. srpna. Informace o přihláškách v sakristii nebo na letáčku na stolku v kostele.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 4. prosince 2022 – 2. neděle adventní

Komentáře jsou momentálně nedostupné.