Archivováno Duben, 2023

Dub 30 2023

Ohlášky z neděle 30. dubna – 4. neděle velikonoční

Neděle 30. dubna je 4. neděle velikonoční. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence.

V úterý 2. května je památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve.

Ve středu 3. května je svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů.

Čtvrtek 4. května je čtvrtek čtvrtého velikonočního týdne. Mše je od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření, po mši výstav NSO.

Pátek 5. května je první pátek v měsíci.

V sobotu 29. dubna je svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy.

Neděle 7. května je 5. neděle velikonoční. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence.

Květen je mariánský měsíc. P. Lukáš proto vyzývá k pravidelné modlitbě růžence – alespoň jednoho vybraného desátku denně. Na každý den připravil také úmysl, za který se budeme společně modlit. Seznam úmyslů je zde, na nástěnce u kostela a na stolku v kostele.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 30. dubna – 4. neděle velikonoční

Dub 22 2023

Ohlášky z neděle 23. dubna – 3. neděle velikonoční

Neděle 23. dubna je 3. neděle velikonoční. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence. Sbírka bude do fondu sv. Vojtěcha na mzdovou podporu duchovních.

V úterý 25. dubna je svátek sv. Marka, evangelisty.

Čtvrtek 27. dubna je čtvrtek třetího velikonočního týdne. Mše je od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření, po mši výstav NSO.

Neděle 30. dubna je 4. neděle velikonoční. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence.

V pondělí 1. května v 11 h bude v Hájku první májová pouť: https://kbely.farnost.cz/

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 23. dubna – 3. neděle velikonoční

Dub 15 2023

Ohlášky z neděle 16. dubna – 2. neděle velikonoční

Neděle 16. dubna je 2. neděle velikonoční – neděle Božího milosrdenství. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence.

Čtvrtek 20. dubna je čtvrtek druhého velikonočního týdne. Mše je od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření, po mši výstav NSO.

Neděle 23. dubna je 3. neděle velikonoční . Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitby růžence.

Sbírka bude do fondu sv. Vojtěcha na mzdovou podporu duchovních.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 16. dubna – 2. neděle velikonoční

Dub 11 2023

Ohlášky z neděle 9. dubna – Boží Hod velikonoční

Dnes je Slavnost Zmrtvýchvstání Páně. Mše je od 10 h.

V pondělí 10. dubna je pondělí v oktávu velikonočním. Mše je od 9:15.

Ve čtvrtek 13. dubna je čtvrtek v oktávu velikonočním. Mše svatá je od 18 h. Po mši výstav NSO.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 9. dubna – Boží Hod velikonoční

Dub 02 2023

Dvě pozvánky z Hájku

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dvě pozvánky z Hájku

Dub 01 2023

Ohlášky z neděle 2. dubna – Květná neděle

Dnes je Květná neděle. Mše svatá je od 9:15. Půl hodiny přede mší svatou možnost svátosti smíření. Křížová cesta nebude (mše začíná venku před kostelem). Přineste si prosím ratolesti k posvěcení.

Odpoledne od 15 h je duchovní obnova farnosti spojená s první svátostí smíření pro děti, které se připravují na první svaté přijímání. Bude možnost svátosti smíření i pro dospělé.

Čtvrtek 6. dubna je Zelený čtvrtek. Mše svatá je od 18 h. Mše bude spojená s obřadem mytí nohou – dobrovolníci se mohou přihlásit v sakristii.

Pátek 7. dubna je Velký pátek. Je to den přísného postu. Velkopáteční obřady na památku umučení Páně začínají v 18 h. Sbírka bude určena na Svatou zemi.

Sobota 8. dubna je Bílá sobota. Velikonoční vigílie slavnosti Zmrtvýchvstání Páně začíná ve 20 h. Prosím, v sakristii se zapisujte na jednotlivá čtení.

Neděle 9. dubna je slavnost Zmrtvýchvstání Páně. Mše svatá bude od 10 h. Po mši bude žehnání pokrmů.

Pondělí 10. dubna je pondělí ve velikonočním oktávu. Mše svatá bude od 9:15.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 2. dubna – Květná neděle