Srp 31 2014

Ohlášky z neděle 31. 8. 2014

Příští neděli je mše svatá v v 9.15 hod. Během týdne bude mše svatá bývat ve čtvrtek v 17. 30 hod. O. Vianney chápe, že je to velká změna, ale doufá, že se postupně sladíme ve vzájemných možnostech a potřebách.

V pondělí bude o. Vianney žehnat nové kulturní centrum a skautskou klubovnu (od 13 h v Centrálním parku ve Kbelích). Při té příležitosti bude mít setkání se starostou a s dalšími představiteli města. Prosí o modlitbu.

V úterý 2. září v 17.30 hod se bude uklízet kostel. Dobrovolníci jsou velmi vítáni.

Co se týká vyučování náboženství, tak o. Vianney se domluví s paní katechetkou Anežkou Koutníkovou.

O. Vianney by rád posílil ozvučení kostela, aby všichni dobře slyšeli. Několik farníků mu totiž říkalo, že ho špatně slyší.

Ve středu je památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve.

Příští neděle je je 23. neděle v mezidobí.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 31. 8. 2014