Říj 05 2014

Úterý 7.10. – Památka Panny Marie Růžencové
Sobota 11. 10. – Památka sv. Jana XXIII
Neděle 12. 10 – 28. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb: mše svatá v neděli v 9.15 hod. a ve čtvrtek v 17.30 hod.

Sbírka z minulé neděle na církevní školství vynesla 3360,- Kč. Všem dárcům upřimné Pán Bůh zaplať.

Příští neděli po mši svaté Vás zvu na společné setkání. Prosím, nakolik můžete, počítejte s ním. Chtěl bych, abychom se více poznali a také abychom si společně probrali duchovní, pastorační i stavební možnosti, včetně vytvoření ekonomické a pastorační rady.

Příští neděli proběhne sčítání účastníků na bohoslužbách.

V pátek a sobotu se budou konat komunální volby. Nechci agitovat za žádnou stranu, ale účast na volbách je naše občanská povinnost.

Příprava na svátost biřmování se koná na faře u PMS vždy ve čtvrtek od 17.30 hodin. Přípravy vede bratr Eliáš.

Ministrantská brigáda v Hájku, o víkendu 10 – 12. října. Jedinečná příležitost pro chlapce.

Evropské setkání Taizé v Praze – hledají se 2-3 lidé pro koordinaci modliteb a bohoslužeb v našem kostele. Nebude to náročné, program mají připraven bratři z Taizé. Jedná se opravdu jenom o koordinaci. Dále se hledají lidé, kteří by byli ochotni ubytovat jednoho (či několik) účastníků setkání. Účastníci budou mít svoji karimatku a spací pytel. Potřebují tedy jenom střechu nad hlavou a jednoduchou snídani. Více informací zde. Hostitelské formuláře jsou také k dispozici v kostele na stolečku. Pokud by již nebyly, stačí se nahlásit Anežce Koutníkové nebo přímo mně. Jsem přesvědčen, že pokud pomůžete tomuto setkání, Vy sami budete mnohem více obdarováni než Vaši hosté.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 5. 10. 2014