Říj 19 2014

Ohlášky z neděle 19. 10. 2014

Z liturgického kalendáře:
Středa 22. 10. – Památka sv. Jana Pavla II.
Čtvrtek 23. 10. – Památka sv. Jana Kapistránského, kněze OFM, zakladatele české františkánské provincie
Pátek 24. 10. – Památka sv. Antonína Maria Klareta, biskupa
Neděle 26. 10 -30. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb: mše svatá v neděli v 9:15 hod. a ve čtvrtek v 17:30 hod.
Tento týden bude čtvrteční mše ještě v 17:30, od následujícího týdne budou čtvrteční mše od 18:00.

Tato neděle je misijní a modlíme se za misie a misionáře. Proto byla dnešní sbírka určena pro františkánské misie.

Ze sčítání účastníků minulou neděli: počet účastníků na mši svaté 165 a sbírka 2 465,- Kč.

Vzhledem k tomu, že na evropské setkání mladých Taizé v Praze na přelomu roku se očekává příjezd více než 20 tisíc mladých lidí, hledáme ochotné rodiny, které by mohly nabídnout účastníkům setkání Taizé ubytování či se jinak zapojit do organizace. Kontaktujte místní koordinátorku Anežku Koutníkovou. Do přípravy setkání, jehož motto je „cesty důvěry“, se mohou zapojit všichni věřící i ostatní, kteří jsou ochotní pomoci.

Celý příští týden budu na exerciciích na Velehradě, prosím o modlitby. Já se zase budu modlit za Vás.

Připomínám, že ve čtvrtek bude mše svatá v 17:30 a bude ji sloužit otec Antonín Klaret, který má velký podíl na stavbě našeho kostela. V pátek bude mít svůj řeholní svátek, a tak prosím, abyste ve čtvrtek přišli na mši svatou, aby viděl, že naše farnost skutečně žije, a zároveň mu popřát – bude to jistě i pro něho odměnou.

Setkání ministrantů bude v neděli 2. listopadu po mši. Na setkání jsou zváni i ti, kteří dosud neministrují, ale měli by o službu u oltáře zájem.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 19. 10. 2014