Říj 26 2014

Úterý 28. 10. – Svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů
Sobota 1. 11. – Slavnost Všech svatých
Neděle 2. 1. – Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

Pořad bohoslužeb: mše svatá v neděli v 9.15 hod., ve čtvrtek v 18.00 hod. Ve čtvrtek začíná náboženství pro starší školáky v 17:30.

V sobotu 1. 11. v 11.00 hodin bude v Hájku poslední letošní poutní mše svatá.

V neděli 2. 11. po mši svaté bude první ministrantská schůzka. Mohou se zapojit i ti, kteří ještě nikdy neministrovali.

Sbírka z minulé neděle na františkánské misie 7 200,- Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať.

Přehled plánovaných farních sbírek.
2. 11. – Celonárodní sbírka na pomoc pronásledovaným křesťanům
9. 11. – Sbírka na charitativní činnost v arcidiecézi
16. 11. – Sbírka na františkánskou provincii

Je k disposici tabulka na úklid kostela. Je dobré rozložit síly. A zároveň tím, když budeme moci pro náš kostel něco udělat, získáme i osobně nový a zodpovědný vztah k našemu kostelu a budeme si více vážit toho, že ho máme.

Prosím všechny, kdo mají klíče od kostela, aby se přišli zapsat do sakristie. Je to kvůli bezpečnosti a také abychom měli přehled a evidenci.

Využijme též plnomocných odpustků spojených se slavností Všech svatých a Vzpomínky na všechny věrné zemřelé.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. 10. 2014