Dub 05 2015

SLAVNOST ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ 5. dubna 2015

Liturgický kalendář: Velikonoční oktáva

Pondělí velikonočního oktávu – mše svatá v 9.15 hod.
12. dubna 2. neděle velikonoční – Neděle Božího milosrdenství

Ve čtvrtek nebude náboženství ani mše svatá, budu na Slovensku v rámci setkání vedení naší i slovenské provincie. Bude však bohoslužba slova a svaté příjímání….

Kdo ještě může zůstat po mši svaté, můžeme mít nejen pokračování v oslavě Zmrtvýchvstalého, ale můžeme i dodatečně poděkovat a oslavit naši nově plně ustanovenou farnost .

V sobotu 11. 4. v 10.00 hod. bude při slavnostní mši svaté v katedrále pan kardinál slavit 25 let od biskupského svěcení.

Na Neděli Božího milosrdenství 12. dubna náš vikariát pořádá vikariátní pouť na „Černém mostě“. Program začíná ve 14.00 hodin. Plakátky jsou na dveřích kostela. Zvu k hojné účasti a přeji Vám zakusit nezměrnou sílu božího milosrdenství.

Prosím několik ochotných mužů a žen na brigádu k vyklizení a k rekonstrukci zákristie, abychom se mohli společně domluvit, kdy, co a jak udělat a připravit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SLAVNOST ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ 5. dubna 2015