Čvn 14 2015

Mše svaté:
Čtvrtek v 18. 00 hod. s následnou adorací
Neděle v 9.15 hod.

Sbírka z minulé neděle na Národní eucharistický kongres – 3 428,-Kč. PBZ.

Po mši svaté je setkání ekonomické rady farnosti a domluvíme i setkání pastorační rady  farnosti.

V sobotu 20. června je další hájecká pouť, v 11.00 hod., s možností páteční brigády od 15. 00 hod.

Připomínám pamětníkům, prosím napište vzpomínky do farní kroniky. Můžete vyprávět svým dětem, nebo vnukům a oni to jistě rádi zapíší.

Obracím se na muže, manžely a otce. Jestli se má něco hnout kupředu, je třeba vše nejdříve promodlit. A budu velmi rád, když vedle společenství modliteb matek v naší farnosti vytvoříte další skupinu – „Modlitby otců“. Modlitby otců mají velmi jednoduchá pravidla a jsou velkým požehnáním pro vaše rodiny a celou farnost.

Příští neděli zde budeme mít poutníky z Hluku.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 11. neděle v mezidobí – 14. června 2015