Dub 17 2016

4. neděle velikonoční – Neděle Dobrého pastýře 17. dubna 2016

23. 4. sobota Svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, hlavního patrona pražské arcidiecéze
24. 4. neděle 5. neděle velikonoční

Pořad bohoslužeb
Čtvrtek v 18:00 s následnou adorací
Neděle v 9:15

Hájecká brigáda. V sobotu 23. 4. se můžete připojit k brigádě v Hájku. Bude třeba celý areál připravit na novou poutní sezonu.

Podávání svatého přijímání. Příští neděli budeme při mši svaté předávat pověření k podávání svatého přijímání novým služebníkům Eucharistie.

Rekonstrukce oken. Sbírka z minulé neděle na krytí nákladů spojených s úpravou dvou oken kostela, k větší možnosti větrání vynesla 7665,- Kč. PBZ

Sbírka na Ukrajinu. Papež František na 24. dubna vyhlásil ve všech evropských katolických kostelech mimořádnou sbírku na pomoc lidem zasažených ukrajinským konfliktem. To je na příští neděli!

Farní pouť. Na sobotu 21. května plánujeme pouť do Staré Boleslavi. Bude možnost jet auty nebo na kole. V 10.00 hodin tam budeme mít možnost mít mši svatou, pak projít Branou milosrdenství a další program k poznání tohoto významného poutního místa.

Pomoc poutníkům. Cestou na letošní Světové setkání mládeže s papežem Františkem, které proběhne ve dnech 27. – 31. července v Krakově, bude projíždět Prahou mnoho mladých poutníků, kteří se rádi v Praze zastaví. Pokud má někdo možnost poskytnout krátkodobé (den až dva…)ubytování, prosím ohlaste se. Též se hledají překladatelé ve španělštině, francouzštině nebo angličtině. ACAP 4/17

Hlídání malé Anežky. Mladá rodina s dvěma dětmi (22 měsíců a 2 měsíce) bydlící v Čakovicích a s oběma babičkami na Moravě, hledá laskavou duši pro občasné hlídání starší dcerky Anežky. V případě zájmu zprostředkuji kontakt. (724 804 333)

PRF. Příští neděli máme po mši svaté setkání Pastorační rady farnosti.

Pozvánka na setkání. Setkání redaktorů farních zpravodajů a webových stránek, proběhne ve čtvrtek 21. dubna od 17 hodin v sále kardinála Berana na Arcibiskupství pražském. (ACAP 3/2016)

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 4. neděle velikonoční – Neděle Dobrého pastýře 17. dubna 2016