Srp 07 2016

19. neděle v mezidobí – 7. srpna 2016

Pondělí 8. 8. – Svátek svatého Dominika, kněze, zakladatele řádu OP
Úterý 9.8. – Svátek sv. Terezie Benedikty od Kříže, panny a mučednice, patronky Evropy
Středa 10.8. – Svátek sv. Vavřince, jáhna a mučedníka
Čtvrtek 11.8. – Svátek sv. Kláry z Assisi, panny
Neděle 14. srpna – 20. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb. Mše svatá v neděli v 9. 15 hod.

Pouť v Hájku. V sobotu 13. srpna v 11.00 hod. bude další hájecká pouť k Nanebevzetí Panny Marie.

New Dawn. V týdnu od 17 do 21. srpna bude v Hájku již čtvrté charismatické setkání New Dawn. Stále je otevřená možnost se přihlásit a zúčastnit se.

Ohlášky. V sobotu 3. září ve zdejším kostele uzavře svátost manželství Klára Goldová a Radek Velička ze Kbel.

Katolický týdeník. V Katolickém týdeníku je opět celá řada velmi zajímavých článků jak ze světového setkání mládeže s papežem Františkem v Krakově, tak i další články ze života církve.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 19. neděle v mezidobí – 7. srpna 2016