Srp 10 2016

Farnost sv. Václava na Proseku zve na pouť do Říma

Publikoval 16.36 v Akce

„Svatý rok milosrdenství se může stát velkou příležitostí k setkání každého člověka s Božím milosrdenstvím, živou zkušeností s blízkostí Otce, jehož něhu je možné téměř hmatatelně vnímat, aby se tak posilovala víra každého věřícího a on aby o tom dokázal ještě účinněji vydávat svědectví.“
(papež František).

Přijměte pozvání na pouť do Říma

8. ÷ 15. října 2016

Přeprava klimatizovaným autobusem. Navštívíme Miláno s noclehem. V pondělí odjezd do Říma ve směru Pisa (se zastávkou a prohlídkou).
V Římě budeme ubytováni u Salesiánů v Gernini (v blízkosti konečné stanice Metra „B“). Na zpáteční cestě bude naše poslední zastávka v Manoppello – (Svatyně Boží Tváře).
Na programu je ranní bohoslužba, návštěvy patriarchálních bazilik se Svatými Bránami, středeční generální audience u Sv. Otce, prohlídky církevních a antických památek…;

V ceně je započteno: doprava, jízdné na MHD v Římě, ubytování, stravování (snídaně a min. 1x společná večeře), sdružené pojištění pro cesty a pobyt v zahraničí.

Duchovní doprovod: P. Cyril John, SJ

Cena 8 400 Kč (záloha 5 000 Kč)

Kontakt:
Bazilika sv. Václava na Proseku
Jiří Kriso: 603 553 928,

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Farnost sv. Václava na Proseku zve na pouť do Říma