Říj 30 2016

Pátek 4.11. – Památka sv. Karla Boromejského, biskupa
Neděle 6.11. – 32. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb.
V úterý 1. listopadu na svátek Všech svatých bude i zde mše svatá v 18.00 hod.
Ve středu 2. listopadu v 15.00 bude na hřbitově modlitba s možností požehnání hrobů….a pak v 18.00 bude mše svatá
Ve čtvrtek 3. listopadu bude opět mše svatá v 18.00 jako obvykle.
V neděli při mši svaté v 9.15 budeme mít dvoje skrutinia a to Jonáše a Adama.

Sbírka na misie. Při sbírce na misie jste minulou neděli přispěli částkou téměř 10 000 Kč. Všem dárcům PBZ.

Sbírka na příští neděli. Příští neděli bude sbírka na charitní činnost v arcidiecézi.

Náboženství. Pro starší chlapce ve čtvrtek od 3. listopadu od 16:45.

Výstava františkánských kostelů a kaplí v Praze. Ještě i dnes si můžete v chodbě prohlídnout velmi zajímavou výstavu o františkánských kostelích a kaplích v Praze. Jsme tam i my s naším kostelem, který je zasvěcený svaté Alžbětě, patronce františkánských terciářů.

Setkání Pastorační rady. Příští neděli po mši svaté bude setkání pastorační rady farnosti.

neděli 13. listopadu budeme v našem kostele slavit pouť ke svaté Alžbětě.

Plnomocné odpustky pro duše v očistci – dle liturgického kalendáře

Duchovní obnova v naší farnosti. Na sobotu 3. prosince připravujeme duchovní obnovu pro naši farnost i s možností svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 31. neděle v mezidobí – 30. října 2016