Lis 13 2016

33. neděle v mezidobí Slavnost sv. Alžběty – titul kostela

Pondělí 14.11. – Památka sv. Mikuláše Taveliče a druhů, kněží a mučedníků jeruzalémských
Čtvrtek 17.11. – Svátek sv. Alžběty Uherské, patronky III. řádu
Neděle 20.11. – Slavnost Ježíše Krista Krále

Pořad bohoslužeb. Ve čtvrtek mše svatá v 18.00 hod., po ní pravidelná adorace.  V neděli bude mše svatá v 9.15 hod. Příští neděli budeme mít mši svatou pro rodiče s dětmi, při ní budeme mít opět křtiny.

Modlitby matek. Ve středu 16.11 ve 20.00 hod. zde budou modlitby matek.

Rok milosrdenství. Dnes končí Rok milosrdenství v diecézích, příští neděli o Slavnosti Ježíše Krista Krále svatý otec uzavře Bránu milosrdenství v Římě.

Sbírky. Sbírka z minulé neděle na charitní činnost vynesla 6 300,- Kč. PBZ.
Dnešní sbírka je určena na naši františkánskou provincii.

Poděkování všem, kteří se zapojují do úklidu kostela.
Dnes chci též poděkovat všem, kteří se starají o kostel, paní Marii Jelínkové a Petru Bartošíkovi, našim květinářkám Růžence a Evě a též našemu kostelnímu sboru. Poděkování naší katechetce Anežce Koutníkové, která má dnes svátek a též přeji všem Anežkám a Alžbětám naší farnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 33. neděle v mezidobí Slavnost sv. Alžběty – titul kostela