Srp 13 2017

19. neděle v mezidobí – 13. srpna 2017

Publikoval 20.33 v Ohlášky

Liturgický kalendář
Pondělí 14.8. Památka sv. Maxmiliána Maria Kolbeho, kněze a mučedníka
Úterý 15.8. Slavnost Nanebevzetí Panny Marie – doporučený svátek
Čtvrtek 17.8. Památka svaté Beatrice de Silva, panny
Neděle 20.8. 20. neděle v mezidobí

Brigáda v Hájku. V sobotu 19. 8. bude v klášteře v Háku brigáda před charismatickým setkáním New Dawn a před hlavní poutí. Budeme hlavně čistit les a louku…..

Pouť do Čihoště. V sobotu 16. 9. budeme mít společnou pouť se spořilovskou farností do Čihoště, k hrobu mučedníka komunismu P. Josefa Toufara. Prosím, kdo budete mít zájem, můžete se začít hlásit, abychom se podle toho mohli dále zařídit. Plánovaný odjezd ze Kbel bude v 7.00 hod.

Živý růženec. Minulou neděli jsem mluvil o „živém růženci“ a dnes bych Vás chtěl pozvat k zapojení se do této modlitby. Zároveň můžeme mít i společný úmysl modlitby. Za mír ve světě, za pronásledované křesťany, za setkání mládeže v Olomouci a nová a dobrá kněžská a řeholní povolání.

Nový školní rok. Před začátkem školního roku budeme v neděli 3. 9. žehnat školákům a všem pedagogickým pracovníkům a zaměstnancům ve školství.

O. Vianney

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 19. neděle v mezidobí – 13. srpna 2017

Komentáře jsou momentálně nedostupné.