Zář 10 2017

Sobota 16. 9. Památka sv. Ludmily, mučednice
Neděle 17. 9. 24. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb
Mše svaté budou ve čtvrtek v 18.00 hod s následnou adorací a v neděli v 9.15 hod.

Hlavní hájecká pouť. Velké poděkování našemu sboru za doprovázení této mše.

Pouť do Čihoště. V sobotu 16. 9. budeme mít společnou pouť se spořilovskou farností do Čihoště, k hrobu mučedníka komunismu P. Josefa Toufara. Prosím, kdo budete mít zájem, můžete se začít hlásit, abychom se podle toho mohli dále zařídit. Plánovaný odjezd ze Kbel bude v 7.00 hod.

Živý růženec. Do živého růžence je z naší farnosti zapojena již téměř polovina potřebných, k vytvoření celého velkého růžence. Můžete se připojit další.

Modlitby matek (večerní skupinka bez dětí).  Ve středu 13.9. ve 20.30 setkání v učebně

Výuka náboženství. První setkání v náboženství s katechetkou Anežkou bude v pátek 15. 9.

Změny ve farnosti. V neděli 24. září zase přivítáme o. Filipa Rathouského, který je ustanoven administrátorem farnosti. Zároveň budeme mít křtiny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 23. neděle v mezidobí – 10. září 2017