Bře 11 2018

Ohlášky z neděle 11. března 2018 (4. neděle postní)

V úterý 13. 3. je výroční den zvolení papeže Františka.

Bohoslužby:
Ve čtvrtek 15. 3. bude mše od 18 h, po ní adorace.
V neděli (5. neděle postní) bude mše od 9:15. Před ní od 8:30 křížová cesta.

Duchovní obnova. Dne 25. 3., na Květnou neděli, bude od 15 h duchovní obnova farnosti.

Modlitba za čínské křesťany. Dnes jsme se v přímluvách modlili za čínské křesťany, kteří v České republice žádají o azyl. Možnost ke společné modlitbě bude také ve středu 14. 3. od 16 do 17 h zde v kostele. Je možné se připojit i na dálku, modlitbou na pracoviští nebo doma. Modlitba je součástí modlitebního řetězce – samostatně je možné se do něj zapojit přihlásit také zde. Výzvy ČBK k modlitbě za čínské křesťany najdete zde.

Úklid kostela  bude ve středu 14. 3. od 17 do 19 h. Pomocníci jsou vítáni. V rámci úklidu bude vyklizena také knihovnička ve zpovědnici. Farníci si mohou knihy rozebrat, zbytek bude nabídnut místní knihovně.

Křížové cesty jsou vždy v neděli přede mší od 8:30. Jsou vítání zájemci, kteří by chtěli křížovou cestu vést, popř. se na vedení alespoň podílet. Křížová cesta bude ještě příští neděli. Na Květnou neděli křížová cesta nebude, ale bude v pátek 23. března a povedou ji děti z náboženství. Poslední křížová cesta bude na Velký pátek od 17.30.

Od neděle Zmrtvýchvstání začnou opět modlitby růžence půl hodiny přede mší svatou. Zájemci o vedení modlitby se mohou hlásit v sakristii nebo emailem, popř. telefonem (, 734593378).

Od velkého pátku do neděle Božího milosrdenství bude vždy po mši také korunka k Božímu milosrdenství.

V sakristii se mohou hlásit zájemci o čtení na Bílou sobotu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 11. března 2018 (4. neděle postní)