Zář 16 2018

Ohlášky z neděle 16. září – 24. v mezidobí

Dnes je mše od 9.15. Půl hodiny přede mší se zpovídá. Přede mší je také modlitba růžence – měla by to být společná modlitba rodin naší farnosti, prosíme, zapojte se.

Kalendář:

V pondělí 17. září je františkánský svátek stigmatizace svatého Františka.

V úterý 18. září je památka sv. Josefa z Kupertina, OFMConv, kněze.

Ve čtvrtek 20. září je památka sv. Ondřeje Kim Tae-gŏna, kněze,
Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků.

V pátek 21. září je svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty.

Neděle 23. září je 25. v mezidobí.

Mše:

Ve čtvrtek v 18 h (za farnost) s následnou adorací NSO.

V neděli je mše od 9:15 (za rodinu Urbanovu, Pavlánovu a zemřelou JIřinu Boborovou). Přede mší je společná modlitba růžence a příležitost ke svátosti smíření.

Svatba:

V sobotu 22. 9. uzavřou v našem kostele sňatek Vladimír Matěna a Hana Cambelová.

Schůzka pastorační rady: 23. září po mši.

Posvícení:

Kbelské posvícení se dříve neslavilo v den výročí posvěcení našeho kostela, ale druhou neděli po svátku Povýšení sv. Kříže. Bylo tomu tak v době, kdy byly Kbely přifařeny k Vinoři a ve Kbelích byla jen kaplička. Ve Kbelích se toto posvícení, už jen jako světská oslava, v uvedeném termínu koná dosud.

Akce „Kbelské posvícení“ se bude konat v centrálním parku od 15 h:

Požehnání repliky poutní kapličky u kostela: v neděli 23. 9. od 10:30. P Filip prosí farníky, aby se po mši zdrželi a požehnání se zúčastnili.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 16. září – 24. v mezidobí