Lis 04 2018

Ohlášky z neděle 4. listopadu – 31. neděle v mezidobí

Ve čtvrtek 8.listopadu je ve františkánském řádu památka „mariánského doktora“ bl. Jana Duns Scota, kněze.

V pátek 9. listopadu je svátek posvěcení lateránské baziliky.

V sobotu 10. listpadu je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve.

Neděle bude 32. v liturgickém mezidobí.

Mše svaté v týdnu:

Ve čtvrtek od 18 h s následnou adorací.

V neděli od 9:15. Přede mší společná modlitba růžence.

Sbírka:

Příští neděli bude sbírka věnována na charitní činnost v arcidiecézi.

Poutní mše svatá:

Poutní mše svatá k svátku sv. Alžběty Durynské bude ve Kbelích v neděli 18. listopadu. Sloužit bude P. Filip. Po mši bude společné agapé.

Arcidiecézní ministrantské setkání:

Setkání pro ministranty s celodenním programem se uskuteční v sobotu 10. 11. v Arcibiskupském paláci. Více informací zde.

Živý růženec:

Úmysly na měsíc listopad jsou na nástěnce u kostela nebo na zde. Další zájemci o zapojení do modlitby živého růžence jsou vítáni. Hlásit se mohou na nebo

Úklid:

Děkujeme za úklid a výzdobu kostela. Kostel se uklízí nepravidelně podle potřeby. Zájemci, kteří nahlásí v sakristii nebo na svůj telefon nebo email, dostanou vždy zprávu o termínu úklidu. Záleží potom jen na jejich možnostech a a chuti se zapojit. Stačí přijít jen občas, ale prosím nenechávejme úklid jen na několika ochotných farnících.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 4. listopadu – 31. neděle v mezidobí