Bře 03 2019

Ohlášky z neděle 3. března 2019 – 8. neděle v mezidobí

Ve středu 6. března je Popeleční středa. Tímto dnem začíná čtyřicetidenní předvelikonoční půst. Popeleční středa je den přísného postu.

Neděle 10. března je první neděle postní.

Bohoslužby v týdnu:

Ve středu 6. března bude mše od 18 h. Při mši bude udělován popelec.

Ve čtvrtek 7. března bude mše od 18 h (za rodinu Kriškovu). Přede mší od 17:30 bude modlitba křížové cesty. Po mši bude výstav NSO.

Neděle 10. března je první neděle postní. Mše svatá začíná v 9:15 (dětská, za farnost). Přede mší od 8:30 bude modlitba křížové cesty. Při mši bude představeny děti, které se připravují na první svaté přijímání.

Pohřeb:

Ve čtvrtek 7. 3. od 10 h bude v našem kostele pohřeb pana Jiřího Michálka.

Křížové cesty:

V postní době budou křížové cesty vždy ve čtvrtek od 17:30 a v neděli od 8:30. V pátek 12. dubna bude křížová cesta, kterou povedou děti z náboženství. Poslední křížová cesta bude na Velký pátek před velkopátečními obřady (od 17:30).

Kdo by chtěl vést některou z modliteb křížové cesty, ať se přihlásí v sakristii.

Úklid:

Úklid kostela bude ve čtvrtek 7. března od 16 h.

Školení lektorů:

Pastorační středisko nabízí v sobotu 6. dubna školení pro lektory, kteří čtou z Písma při mši svaté.

Pouť do Hájku:

Ve středu 1. května od 11 h bude v Hájku u Prahy první letošní hájecká poutní mše. Kdo by chtěl jet s kbelskou farností autobusem, ať se přihlásí do konce března v sakristii nebo na  Autobusem se pojede, přihlásí-li se dostatečný počet lidí. Předběžná cena (jízdné plus občerstvení na místě) je 100 Kč.

Příprava dětí na první svaté přijímání:

Příprava probíhá v pátek v 16:20.

Představení dětí, které se připravují na první svaté přijímání, bude v neděli 10. března (osm děvčat, dva kluci). Termín prvního svatého přijímání: 26. 5. 2019.

Noc kostelů:

Noc kostelů bude v pátek 24. května.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 3. března 2019 – 8. neděle v mezidobí