Kvě 28 2019

Ohlášky z neděle 26. května – šestá neděle velikonoční

Ve čtvrtek 30. 5. je slavnost Nanebevstoupení Páně. Začíná devítidenní novéna před slavností Seslání Ducha svatého.

V pátek 31. 5. je svátek Navštívení Panny Marie.

V sobotu 1. června je památka sv. Justina, mučedníka.

Neděle 2. června bude sedmá velikonoční.

Bohoslužby v týdnu:

Ve čtvrtek bude mše od 18 h (na poděkování za život a za dar víry). Přede mší bude poslední májová pobožnost: desátek růžence, Magnificat, Loretánská litanie. Po mši výstav NSO.

V neděli bude mše od 9:15 (za zemřelou Elžbětu Mílu). Přede mší modlitba růžence.

Farní cyklovýlet do Staré Boleslavi

Farní cyklovýlet s poutí do Staré Boleslavi se uskuteční v sobotu 1. června.

Na kole: 14,6 km převážně po polních cestách, mimo hlavní silnice, cesta je vhodná i pro děti. Odjezd v 8:00 od kbelského nádraží, v 8:15 od zámku ve Ctěnicích (sraz před zámkem). Pokud by se některé děti rády zúčastnily bez doprovodu rodičů, je to možné po domluvě s Anežkou Koutníkovou.

S sebou pití, jídlo, popř. náhradní oblečení (tričko, ponožky).

Ve Staré Boleslavi budou kola uložena na zahradě Charitního domu.

Autobusem: Odjezd autobusu 375 je ze zastávky Kbely v 10:19, příjezd do Boleslavi v 10:41. Případně je možné přijet vlastním autem.

Všichni se sejdeme v 10:50 před kostelem sv. Václava. V 11 h budeme slavit mši svatou. Po skončení mše bude společný oběd z vlastních zásob, povídání, odpočinek, hry pro děti na zahradě Charitního domu. Návrat do Kbel kolem 16. hodiny. Autobus do Kbel jede každých třicet minut (12:52, 13:22 atd.)

Polní nemocnice Ladislava Heryána

Další díl diskusního pořadu kněze Ladislava Heryána se uskuteční v divadle La Fabrika ve středu  5. června od 19:30. Hosty budou Ester Janečková a Jan Potměšil. Více informací a vstupenky zde.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. května – šestá neděle velikonoční