Dub 23 2020

Ohlášky z neděle 19. dubna – neděle Božího milosrdenství

Ve čtvrtek 23. dubna je svátek sv. Vojtěcha, biskupa – hlavního patrona pražské arcidiecéze.

V pátek 24. dubna je památka sv. Fidela ze Sigmaringy, OFMCap, kněze a mučedníka.

V sobotu 25. dubna je svátek sv. Marka, evangelisty.

Neděle 26. dubna je třetí neděle velikonoční.

Po dobu stavu nouze je kostel uzavřen. V neděli bude opět online přenos na prostřednictvím Facebooku https://www.facebook.com/kbelskafarnost. Po mši bude otevřen kostel ke krátké individuální modlitbě s možností podat sv. přijímání. Do kostela prosím vstupujte jednotlivě, v rouškách a dodržujte odstupy – v kostele i před ním.

Veřejné bohoslužby mají být povolené až od pondělí 27. dubna (max. 15 osob, za podmínek uvedených v tomto vyjádření); podrobnosti budou v příštích ohláškách.

Vítáni budou dobrovolníci (mimo rizikové skupiny), kteří pomohou s úklidem kostela, domluvte se prosím na nebo 734593378.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 19. dubna – neděle Božího milosrdenství