Kvě 03 2020

Ohlášky z neděle 3. května – čtvrtá neděle velikonoční

Ve středu 6. května je nezávazná památka sv. Jana Sarkandera.

V pátek 8. května je nezávazná památka Panny Marie, Prostřednice všech milostí.

Neděle 10. května je pátá velikonoční.

Mše svaté v týdnu:

Ve čtvrtek od 18 h a v neděli od 10 h. Nedělní mše bude přenášena na Facebook: https://www.facebook.com/kbelskafarnost. V květnu se přede mší místo růžence modlíme mariánské litanie.

Na mši může být omezený počet 15 osob (nepočítají se kněz, ministranti a schola). Prosíme, nahlašte se předem na tel. 734593378 (stačí SMS) nebo na – potvrdím vám, že je ještě místo. Bez předchozí registrace není vstup do kostela na mši možný. V neděli po mši bude kostel přístupný pro soukromou modlitbu a přijímání.

Počet volných míst na mši:

Ve čtvrtek od 18 h: 7

V neděli od 10 h: 0 (Na neděli 17. května bude možné hlásit se od pátku 8. května. Pro udržení dostatečné vzdálenosti mezi účastníky mše bude muset být počet nižší než povolených 100 osob.)

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 3. května – čtvrtá neděle velikonoční