Čvn 06 2020

Ohlášky z neděle 7. června – slavnost Nejsvětější Trojice

První mše svatá bude od 9:15. Přede mší je modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Druhá mše svatá bude od 10:30. Při mši bude křest dvou dětí.

Na obou mších je omezení do 300 osob a stále jsou v platnosti hygienická opatření – viz minulé ohlášky,

Liturgický kalendář, mše svaté a další akce v týdnu:

Ve čtvrtek 11. června je slavnost Těla a Krve Páně. Je to doporučený svátek. Mše svatá je od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši je adorace.

V pátek 12. června je Noc kostelů. Naše farnost letos program zrušila, ale kostel bude otevřen od 15 do 20 h pro soukromou návštěvu a modlitbu. Pozvěte své sousedy, přátele a známé, kteří se chtějí do kostela podívat, ať se neostýchají přijít.

V sobotu 13. června je svátek svatého Antonína z Padovy, kněze a učitele církve.

V neděli 14. června je 11. neděle v liturgickém mezidobí a v našem kostele oslavíme posvěcení kostela.

První mše svatá bude od 8:30. Přede mší bude modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Druhá mše svatá bude od 10:00. Při mši bude první svaté přijímání dětí.

Stále platí nutnost dodržovat hygienická opatření a omezení 300 osob na jedné bohoslužbě.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 7. června – slavnost Nejsvětější Trojice