Lis 28 2020

Ohlášky z neděle 29. 11. 2020 – první neděle adventní

Dnes bude mše od 9:15 (pro katechetky a jejich rodiny; max. 20 osob), bude přenášena na www.facebook.com/kbelskafarnost.

Po mši od 10 do 11 bude možnost přijít individuálně ke svátosti smíření a ke svatému přijímání.

Při mši se budou žehnat adventní věnce. Adventní věnce je možné nechat si požehnat v kostele také po mši.

Adventní věnec je možné požehnat si také doma, v rodině. Průvodce žehnáním je zde (podle Anselma Grüna) nebo zde nebo jej najdete vzadu v kostele na stolečku.

V pondělí 30. listopadu je svátek sv. Ondřeje, apoštola.

Ve čtvrtek 3. prosince je památk sv. Františka Xaverského, kněze.

Pátek 4. prosince je první v měsíci.

Neděle 6. prosince bude druhá adventní.

Bohoslužby v týdnu:

Ve čtvrtek bude mše svatá od 18 h. Přede mší je modlitba růžence a svátost smíření, po mši adorace. Počet účastníků je omezen na dvacet osob.

V neděli 6. prosince je mše svatá od 9:15 (max. 20 osob), bude přenášena na www.facebook.com/kbelskafarnost.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 29. 11. 2020 – první neděle adventní