Led 10 2021

Ohlášky z neděle 10. ledna – svátek Křtu Páně

Publikoval 1.49 v Ohlášky

Dnes je mše je od 9:15. Bezpečná kapacita kostela na tuto mši je naplněna. Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnostPo mši od 10 do 11 h možnost individuální návštěvy kostela, svatého přijímání, svaté zpovědi.

Svátkem Křtu Páně končí Vánoce a začíná liturgické mezidobí.

Ve čtvrtek 14. ledna bude mše od 18 h. Volných je 23 míst. Přede mší je modlitba růžence, po mši krátká adorace.

V sobotu je svátek sv. Berarda, kněze, a druhů, mučedníků.

V neděli 17. ledna je druhá neděle v mezidobí. Mše je od 9:15. Bezpečná kapacita kostela na tuto mši je naplněna.  Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnost. Po mši od 10 do 11 h je možnost individuální návštěvy kostela, svatého přijímání, svaté zpovědi.

 

Prosíme, aby na mše nechodili lidé, kteří nejsou předem nahlášeni. Hlásit se můžete emailem na  nebo telefonicky (stačí SMS) na 734593378.

Mše se mohou zúčastnit jen lidé, kteří nejsou nemocní, nemají závažné příznaky respiračního onemocnění (teplota, kašel, dušnost) a nejsou v karanténě. Prosíme o dodržování rozestupů. Povinné jsou roušky a dezinfenkce rukou. Prosíme osoby z rizikových skupin, aby zvážily účast jen prostřednictvím internetu (www.facebook.com/kbelskafarnost). Hodinu po mši je možné individuálně přijít ke svatému přijímání.

 

Tříkrálová sbírka:

Na Tříkrálovou sbírku je možné ještě tuto neděli přispívat do kasiček v kostele. Je také možné přispět online prostřednictvím formuláře na https://www.trikralovasbirka.cz/ (zadejte prosím PSČ 197 00 – příspěvek tak bude prostřednictvím ADCH Praha přiřazen naší farnosti).

 

Výzva k modlitbě:

Od 18. do 25. ledna je týden modliteb za jednotu křesťanů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 10. ledna – svátek Křtu Páně

Komentáře jsou momentálně nedostupné.