Úno 13 2021

Ohlášky z neděle 14. února 2021 – šestá neděle v mezidobí

Publikoval 19.51 v Ohlášky

Neděle 14. února je šestá v liturgickém mezidobí. Mše je od 9:15. Bezpečná kapacita kostela na tuto mši je naplněna.  Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnost. Po mši od 10 do 11 h je možnost individuální návštěvy kostela, svatého přijímání, svaté zpovědi.

V pondělí 15. února je památka bl. Bedřicha Bachsteina a druhů, mučedníků.

Ve středu 17. února je Popeleční středa. Mše svatá s udělováním popelce bude od 18 hodinBezpečná kapacita kostela na tuto mši je naplněna. Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnostPopeleční středa je den přísného postu.

Ve čtvrtek 18. února je mše svatá od 18 hodin. Volných je 23 míst. Přede mší je křížová cesta, možnost svátosti smíření. Po mši svaté krátká adorace.

Neděle 21. února je 1. neděle postní. Mše bude od 9:15. Bezpečná kapacita kostela na tuto mši je naplněna. Mši je možné sledovat na  www.facebook.com/kbelskafarnost. Přede mší bude křížová cesta (nechce se přihlásit někdo, kdo by ji vedl?), po mši od 10 do 11 h je možnost individuální návštěvy kostela, svatého přijímání, svaté zpovědi.

Popelec se bude udělovat i v neděli po mši.

Epidemická situace ale stále není dobrá, naopak se rychle zhoršuje. Prosíme, aby na mše nechodili lidé, kteří nejsou předem nahlášeni. Hlásit se můžete emailem na  nebo telefonicky (stačí SMS) na 734 593 378.

Mše se mohou zúčastnit jen lidé, kteří nejsou nemocní, nemají závažné příznaky respiračního onemocnění (teplota, kašel, dušnost) a nejsou v karanténě. Prosíme o dodržování rozestupů. Povinné jsou roušky a dezinfekce rukou. Prosíme osoby z rizikových skupin, aby zvážily účast jen prostřednictvím internetu (www.facebook.com/kbelskafarnost).

 

Úklid kostela: v úterý 16. února od 16 hodin.

 

Křížové cesty: Kdo by měl zájem o modlitbu křížové cesty z domova každý postní pátek v 15 h, nahlaste se na . Pošlu vám nejpozději den předem emailem odkaz na MS Teams, kde je možné modlitbu sledovat (stačí kliknout na odkaz, do počítače není třeba nic instalovat, pokud nechcete), a současně vám zašlu text křížové cesty. Modlitbu můžete jen sledovat, nebo si vybrat zastavení, které ostatním přečtete. (Budu vybírat takové křížové cesty, které nebudou trvat déle než 30 minut.).

Kdo můžete, zúčastněte se také společných křížových cest v kostele ve čtvrtek nebo v neděli půl hodiny přede mší. Křížové cesty budou z hygienických důvodů čtené od ambonu, účastníci budou sedět v lavicích při dodržení bezpečných rozestupů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 14. února 2021 – šestá neděle v mezidobí

Komentáře jsou momentálně nedostupné.