Kvě 03 2021

Ohlášky z neděle 2. května – pátá neděle velikonoční

Publikoval 8.48 v Ohlášky

V pondělí 3. května je svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů.

Čtvrtek 6. května je čtvrtek po 5. neděli velikonoční (nezávazná památka sv. Jana Sarkandera). Mše je od 18 h. Přede mší je modlitba růžence, příležitost ke svátosti smíření. Po mši bude krátká adorace.

Neděle 9. 5. je šestá neděle velikonoční.  Mše je od 9:15. Mši bude možné sledovat na internetu: https://www.facebook.com/kbelskafarnost/live/. Přede mší je modlitba růžence a možnost svátosti smíření. Po mši od 10 do 11 h je možné přijít k individuální modlitbě a svatému přijímání.

Účastníci mše musí mít po celou dobu nasazený ochranný prostředek dýchacích cest (tj. respirátor nebo nanoroušku) a ve vnitřních prostorech je třeba dodržovat rozestupy dva metry (s výjimkou členů domácnosti) a účastníci si před vstupem do vnitřního prostoru dezinfikují ruce. Již se tedy nezapisuje.  Prosím stále o vzájemnou ohleduplnost.

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 2. května – pátá neděle velikonoční

Komentáře jsou momentálně nedostupné.