Kvě 23 2021

Farní pouť do Staré Boleslavi (5.června 2021)

Publikoval 10.50 v Akce

Pojedeme na kole (14,6 km) převážně po polních cestách mimo hlavní silnice. Cesta je vhodná i pro děti.

Odjezd je v 8:10 od kbelské vlakové zastávky nebo v 8:30 od zámku Ctěnice (sraz před zámkem).

Pokud by se rády zúčastnily některé děti bez doprovodu rodičů, tak je to po domluvě možné.

S sebou si vezměte dostatek pití, jídlo, případně náhradní oblečení (tričko, ponožky) a peníze na zmrzlinu.

Ve Staré Boleslavi budou kola uložena na domluveném místě.

Do Staré Boleslavi je samozřejmě možné přijet i autem, autobusem nebo dojít pěšky.

Všichni se sejdeme v bazilice Nanebevzetí Panny Marie. V 11:15 budeme slavit mši svatou.

Po skončení mše svaté oběd z vlastních zásob, povídání, odpočinek a hry pro děti.

Návrat do Kbel na kole kolem 16. hodiny.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Farní pouť do Staré Boleslavi (5.června 2021)