Kvě 07 2022

Ohlášky z neděle 8. května – čtvrtá neděle velikonoční

Publikoval 22.24 v Ohlášky

Neděle 8. května je čtvrtá neděle velikonoční. Mše svatá bude od 9.15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby).

V 19 h bude májová pobožnost (Loretánské litanie).

Dnes je den modliteb za povolání. Polselství papeže Františka k tomuto dni je na https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/220507poselstvi-k-svetovemu-dni-modliteb-za-povolani

Dnešek ja také Dnem matek. Ať jim Pán žehná.

Papež František vyzývá věřící, aby se zvláště v květnu, měsíci Panny Marie, modlili růženec za mír.

Ve čtvrtek 12. května bude mše svatá od 18 h, po mši bude krátký výstav NSO, přede mší možnost svátosti smíření. Čtvrtek je výročí posvěcení katedrály sv. Víta (v naší arcidiecézi se slaví jako svátek) a františkáni si připomínají památku sv. Leopolda Mandiče, kněze a zpovědníka.

Pátek 13. května je nezávazná památka Panny Marie Fatimské.

V sobotu 14. května je svátek sv. Matěje, apoštola.

Neděle 15. května bude pátá neděle velikonoční. Mše svatá bude od 9.15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby).

V 19 h bude májová pobožnost (Loretánské litanie).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 8. května – čtvrtá neděle velikonoční

Komentáře jsou momentálně nedostupné.