Kvě 14 2022

Ohlášky z neděle 15. května – pátá neděle velikonoční

Publikoval 21.56 v Ohlášky

Neděle 15. května je pátá neděle velikonoční. Mše svatá je od 9.15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby). V 19 h bude májová pobožnost (Loretánské litanie).

V pondělí 16. května je svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech.

Ve čtvrtek 19. května bude mše svatá od 18 h, po mši bude krátký výstav NSO, přede mší možnost svátosti smíření.

Neděle 22. května je šestá neděle velikonoční. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby). V 19 h bude májová pobožnost (Loretánské litanie).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 15. května – pátá neděle velikonoční

Komentáře jsou momentálně nedostupné.