Kvě 29 2022

Ohlášky z neděle 29. května – 7. neděle velikonoční

Neděle 29. května je sedmá neděle velikonoční. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby). V 19 h bude májová pobožnost.

V pondělí 30. května je památka sv. Zdislavy.

V úterý 31. května je svátek Navštívení Panny Marie.

Ve středu 1. června je památka sv. Justina, mučedníka.

Ve čtvrtek 2. června bude mše od 18 h, po mši bude krátký výstav NSO, přede mší možnost svátosti smíření.

V pátek 3. června je památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

V sobotu je cyklopouť do Staré Boleslavi: https://kbely.farnost.cz/?p=5168. Mše svatá pro poutníky bude v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v 11:15.

Neděle 5. června je slavnost Seslání Ducha svatého. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence. Po mši bude farní kavárna. Kostel bude otevřen do 11 h (možnost soukromé modlitby).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 29. května – 7. neděle velikonoční