Lis 11 2023

Ohlášky z 12. listopadu – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 12. listopadu, 32. neděle v mezidobí. Mše je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

V pondělí 13. listopadu je památka sv. Anežky České, panny.

V úterý 14. listopadu je památka sv. Mikuláše Taveliče, kněze, a druhů, mučedníků.

Čtvrtek 16 listopadu je čtvrtek 32. týdne v mezidobí. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

V pátek 17. listopadu je svátek sv. Alžběty Durynské, patronky 3. františkánského řádu a našeho kostela.

V neděle 19. listopadu bude poutní slavnost ke svátku sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši bude agapé.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 12. listopadu – 32. neděle v mezidobí