Lis 18 2023

Dnes je 19. listopadu, poutní slavnost ke svátku sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši bude agapé.

V pondělí bude v kostele od 19 hodin Koncert komorního spolku Variace (z cyklu Tóny architektury) s názvem Svědectví. Na programu jsou díla W. A. Mozarta a D. Šostakoviče.

V úterý 21. listopadu je památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.

Ve středu 22. listopadu je památka sv. Cecílie, panny a mučednice.

Čtvrtek 23 listopadu je čtvrtek 33. týdne v mezidobí. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

V pátek 24. listopadu je památka sv. Ondřeje Dũng-Lạca, kněze, a druhů, mučedníků.

V neděli 26. listopadu bude slavnost Ježíše Krista krále. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši farní kavárna.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 19. listopadu – poutní slavnost sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela