Archivováno Listopad, 2021

Lis 27 2021

Ohlášky z 28. listopadu 2021 – první neděle adventní

Neděle 28. listopadu je první neděle adventní.. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Při mši budou posvěceny adventní věnce.

Po mši bude ministrantská schůzka.

V úterý 30. listopadu je svátek sv. Ondřeje, apoštola.

Ve čtvrtek je mše svatá od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, po mši krátká adorace.

V pátek 3. prosince je památka sv. Františka Xaverského.

Neděle 5. prosince je 2, neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 28. listopadu 2021 – první neděle adventní

Lis 21 2021

Ohlášky z neděle 21. listopadu – slavnost Krista Krále

Neděle 21. listopadu je slavnost Ježíše Krista Krále. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Dnešní nedělí končí liturgické mezidobí.

V pondělí 22. listopadu je památka sv. Cecícile, panny a mučednice.

Ve středu 24. listopadu je památka sv. Ondřeje Dung-Laca, kněze, a druhů, mučedníků.

Po mši bude ministrantská schůzka.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 21. listopadu – slavnost Krista Krále

Lis 14 2021

Mše je od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Ve středu 17. listopadu je svátek sv. Alžběty Uherské, řeholnice, patronky III. řádu sv. Františka. (V našem kostele se slaví jako slavnost předcházející neděli.)

Ve čtvrtek 18. listopadu bude mše svatá od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

Neděle 21. listopadu je slavnost Ježíše Krista Krále. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 14. listopadu 2021 – slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky kbelského kostela

Lis 07 2021

Ohlášky z neděle 7. listopadu 2021 – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 32. neděle v liturgickém mezidobí. Mše je od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Dnešní sbírka je určena na charitní činnost v v naí arcidiecézi.

V pondělí 8. listopadu je památka bl. Jana z Dunsu, kněze OFM.

V úterý 9. listopadu je svátek posvěcení Lateránské baziliky.

Ve středu 10. listopadu je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve.

Ve čtvrtek 11. listopadu je památka sv. Martina, biskupa. Mše svatá bude od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

V pátek 12. listopadu je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka.

V sobotu 13. listopadu je památka sv. Anežky České, panny.

V neděli 14. listopadu bude slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky kbelského kostela. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Kalendáře:

Vzadu na stolku jsou stolní kalendáře naší farnosti. Cena 110 Kč.

Koncert:

Dnes od 17 h bude v kostele koncert Terezy Dlouhé a Veroniky Ptáčkové „Tam za tou duhou“. Zazní zejména operetní a muzikálové melodie. Více v letáčku: https://kbely.farnost.cz/?p=4948

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 7. listopadu 2021 – 32. neděle v mezidobí