Lis 07 2021

Ohlášky z neděle 7. listopadu 2021 – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 32. neděle v liturgickém mezidobí. Mše je od 9.15, přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Dnešní sbírka je určena na charitní činnost v v naí arcidiecézi.

V pondělí 8. listopadu je památka bl. Jana z Dunsu, kněze OFM.

V úterý 9. listopadu je svátek posvěcení Lateránské baziliky.

Ve středu 10. listopadu je památka sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve.

Ve čtvrtek 11. listopadu je památka sv. Martina, biskupa. Mše svatá bude od 18 h. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši eucharistický výstav.

V pátek 12. listopadu je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka.

V sobotu 13. listopadu je památka sv. Anežky České, panny.

V neděli 14. listopadu bude slavnost sv. Alžběty Uherské, patronky kbelského kostela. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Kalendáře:

Vzadu na stolku jsou stolní kalendáře naší farnosti. Cena 110 Kč.

Koncert:

Dnes od 17 h bude v kostele koncert Terezy Dlouhé a Veroniky Ptáčkové „Tam za tou duhou“. Zazní zejména operetní a muzikálové melodie. Více v letáčku: https://kbely.farnost.cz/?p=4948

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 7. listopadu 2021 – 32. neděle v mezidobí