Archivováno Listopad, 2023

Lis 27 2023

Ohlášky z neděle 26. listopadu – slavnost Ježíše Krista Krále

V neděli 26. listopadu byla slavnost Ježíše Krista krále. Skončil církevní rok.

Ve čtvrtek 30. listopadu je svátek sv. Ondřeje, apoštola. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

Pátek 1. prosince je první pátek v měsíci.

Neděle 3. prosince je první neděle adventní. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši farní kavárna. Při mši se budou žehnat adventní věnce.

V neděli 3. prosince od 19 hodin bude v kostele koncert sboru Ajeto a orchestru Hrajeto: https://kbely.farnost.cz/?p=5721

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. listopadu – slavnost Ježíše Krista Krále

Lis 18 2023

Dnes je 19. listopadu, poutní slavnost ke svátku sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši bude agapé.

V pondělí bude v kostele od 19 hodin Koncert komorního spolku Variace (z cyklu Tóny architektury) s názvem Svědectví. Na programu jsou díla W. A. Mozarta a D. Šostakoviče.

V úterý 21. listopadu je památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě.

Ve středu 22. listopadu je památka sv. Cecílie, panny a mučednice.

Čtvrtek 23 listopadu je čtvrtek 33. týdne v mezidobí. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

V pátek 24. listopadu je památka sv. Ondřeje Dũng-Lạca, kněze, a druhů, mučedníků.

V neděli 26. listopadu bude slavnost Ježíše Krista krále. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši farní kavárna.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 19. listopadu – poutní slavnost sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela

Lis 17 2023

Pozvánka na festival dětských chrámových sborů

Pátý ročník Janušova festivalu dětských chrámových sborů a schol se uskuteční v sobotu 25. listopadu 2023 v aule Arcibiskupského gymnázia v Praze. Festival bude zakončen mší sv. v bazilice sv. Ludmily na náměstí Míru.
Vstup diváků na festival je bezplatný. Spolupořadatelem festivalu je Metropolitní kapitula u sv. Víta v Praze a nad festivalem převzal záštitu pražský arcibiskup Mons. Jan Graubner. Bližší informace najdete na stránkách http://www.janusuv-festival.cz/.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na festival dětských chrámových sborů

Lis 17 2023

Pozvánka na adventní koncert

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na adventní koncert

Lis 11 2023

Ohlášky z 12. listopadu – 32. neděle v mezidobí

Dnes je 12. listopadu, 32. neděle v mezidobí. Mše je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

V pondělí 13. listopadu je památka sv. Anežky České, panny.

V úterý 14. listopadu je památka sv. Mikuláše Taveliče, kněze, a druhů, mučedníků.

Čtvrtek 16 listopadu je čtvrtek 32. týdne v mezidobí. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

V pátek 17. listopadu je svátek sv. Alžběty Durynské, patronky 3. františkánského řádu a našeho kostela.

V neděle 19. listopadu bude poutní slavnost ke svátku sv. Alžběty Durynské, patronky našeho kostela. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Po mši bude agapé.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 12. listopadu – 32. neděle v mezidobí

Lis 07 2023

Koncert komorního spolku Variace (z cyklu Tóny architektury) s názvem Svědectví

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Koncert komorního spolku Variace (z cyklu Tóny architektury) s názvem Svědectví

Lis 05 2023

Koncert Tóny adventu

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Koncert Tóny adventu

Lis 04 2023

Ohlášky z 5. listopadu: 31. neděle v mezidobí

Dnes je 5. listopadu, 31. neděle v mezidobí. Mše je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence. Sbírka bude na charitní činnost v arcidiecézi.

Ve středu 8. listopadu je františkánská památka bl. Jana z Dunsu, kněze.

Ve čtvrtek 9. listopadu je svátek posvěcení lateránské baziliky. Mše svatá bude od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši bude krátký eucharistický výstav.

V pátek 10. listopadu je svátek sv. Lva Velikého, papeže a učitele církve.

V sobotu 11. listopadu je památka sv. Martina, biskupa.

Neděle 12. listopadu je 32. neděle v mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 5. listopadu: 31. neděle v mezidobí