Led 04 2015

Ohlášky z 4. 1. 2015 (2. neděle po Narození Páně)

Z liturgického kalendáře:
Úterý 6. 1. – Slavnost Zjevení Páně – doporučený svátek
Neděle 11. 1. – Svátek Křtu Páně

Pořad bohoslužeb:
V úterý 6. ledna zde bude mše svatá v 18.00 hod. S žehnáním vody, kadidla i křídy.
Ve čtvrtek v 18.00 hod s následnou adorací a v neděli v 9.15 hod.

V pátek zde budou v 18.00 hod modlitby Taizé. Po nich bude následovat setkání všech, kdo se podíleli (ať již organizačně nebo jako hostitelé) na evropském setkání Taizé. Srdečně zváni jsou i všichni další farníci.

Příští neděli bude po mši svaté vánoční koncert – Rybova mše svatá.

Nově zvolené členy pastorační rady farnosti prosím po mši svaté o krátkou domluvu.

Taize – velké poděkování všem Vám, kteří jste se s takovým nasazením a s obdivuhodnou zodpovědností a radostí zapojili do přípravy a pak i do samotného průběhu celého setkání. Velké poděkování patří i Vám všem, kteří jste doma ubytovali účastníky setkání.

V úterý bude svátek Zjevení Páně a bývá zvykem si poznačit vstup do našich domů tím K+M+B i s letopočtem 2015. Kdo by měl zájem, můžeme se domluvit, abych Vás postupně navštívil a vaše domy Vám požehnal.

Prosím též, kdo z Vás se může zapojit do úklidu kostela a jeho zázemí? Tabulka s možností zapsat se na určitý týden je zákristii.

Doporučení – pokud se chcete podívat na jedinečný film, jděte na „Příběh Marie“.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 4. 1. 2015 (2. neděle po Narození Páně)