Dub 11 2015

Neděle 19. 4. 3. neděle velikonoční
Mše svaté: ve čtvrtek v 18.00 hod i s následnou adorací
v neděle v 9.15 hod

Sbírky: na Svatou zemi 2 600,- Kč.
na naši františkánskou provincii 4 500,- Kč.

Dnes, na Neděli Božího milosrdenství, náš vikariát pořádá vikariátní pouť na „Černém mostě“. Program začíná ve 14.00 hodin. Plakátky jsou na dveřích kostela. Zvu k hojné účasti a přeji Vám zakusit nezměrnou sílu božího milosrdenství i radost ze společenství věřících z dalších farností.

Zítra je výročí 65 let od akce „K“, kterou komunistický režim během jedné noci zlikvidoval všechny mužské kláštery v celém Československu. Několik tisíc členů řeholních řádů uprostřed noci bylo odvezeno do internačních táborů a kláštery byly vyrabovány. Aby se strůjci této akce před veřejností zaštítili nutností tohoto kroku, připravili politicky a mediálně těžce lživý obraz života v klášterech, kterému mnozí věří dodnes.

V úterý 14. dubna v 9.30 hod. bude probíhat odvolací soudní řízení o navrácení hájeckého lesa. Prosím o modlitbu.

V sobotu 18. dubna můžete přijít na brigádu do Hájku, abychom tento areál připravili na poutní sezonu. Začínáme hned ráno, přijít můžete i v průběhu dne.

Moc děkuji za pomoc při vyklízení a úpravě sakristie.

O.Vianney

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 2. neděle velikonoční – 12. dubna 2015 – neděle Božího milosrdenství